Joomla Template by Create a Website

Rozvrh zájmových kroužků v ZŠ Sedlec 2019/20

Název školního kroužku

Charakteristika

Poznámka

Angličtina pro 1. ročník

Pondělí 15.00 – 15.45

Lenka Valentová

Angličtina hravou formou – písničky, básničky. Základní témata.

Začátek 7.10.

Cena 400 Kč/pol.

Konverzace (4. a 5. ročník)

Pondělí 15.00 – 15.45

Emanuela Vávrová

Jednoduchá slovní zásoba a fráze na základní témata, písničky, dramatizace.

Začátek 7.10.

Cena 400 Kč/pol.

Angličtina pro 2. ročník

Úterý 15.00 – 15.45

Hana Nekolová

Angličtina hravou formou – písničky, básničky ... Základní témata.

Začátek 1.10.

Cena 400 Kč/pol.

Groove dance (2. – 5. ročník)

Úterý 15.00 – 15.45

Adéla Vorlíčková

Budeme tančit pro radost, naučíme se cítit rytmus a vytvářet vlastní choreografie.

Pro malý počet přihlášených kroužek neotevřen.

Výtvarný s keramikou

(1. – 5. ročník)

Středa 15.15 – 16.15

Lucie Medová

Seznámení s různými výtvarnými technikami, práce s keramickou hlínou.

Začátek 2.10. (1x14 dní)

Sudý týden 1. a 2. ročník

Lichý týden 3.,4. a 5. ročník

Částka 400 Kč je na materiál.

Rybářský s informatikou

(3. – 5. ročník)

Středa 17.00 – 18.30

Martin Kůs

První pololetí bude zaměřeno na informatiku a programování, druhé se bude věnovat rybaření, teorie i praxe.

Pro malý počet přihlášených toto pololetí neotevřen. V druhém pololetí je možno se dohlásit na rybářský kroužek (bez informatiky).

Vaření

(3. – 5. ročník)

Čtvrtek 14.15 – 15.15

Roman Císař

Příprava jednoduchých jídel studené i teplé kuchyně.

Začátek 3.10. (1x14dní)

Sudý týden skupina 1, 2 od 13.10 – 14.10

Lichý týden skupina 3, 4 od 14.15 – 15.15

Rozdělení do skupin mají děti v notýsku.

Částka 400 Kč je na suroviny.

Sportovní kroužek (1. – 5. r.)

Středa 14.45 – 15.30

Irena Holoubková

Sportovní aktivity, míčové hry, soutěže

Začátek 2.10.

Zdarma

Míčové hry (1. – 3. ročník)

Úterý 16.00 – 16.45

Ivo Hruška

Nácvik míčových her

Začátek 1.10.

Cena 400 Kč/pol.

 

Nabízíme mimoškolní kroužky v naší tělocvičně organizované jinými subjekty:

Taneční kroužek

Pondělí 14.00 – 14.45

Filip Gregoriades

Tanec

 

Už probíhá..

Florbal (3. – 5. ročník)

Pondělí 15.00 – 16.00

Jakub Svárovský

Florbal

 

Začátek 7.10.

Cena 900 Kč/pol.

Zumba (1. – 5. ročník)

Čtvrtek 14.30 – 15.30

Hana Hrochová

Zumba

 

Už probíhá..